PUDEŁKA KLAPOWE

Specjalizacją naszej firmy jest produkcja opakowań zbiorczych. Największe zapotrzebowanie na tego typu opakowania jest w branży produkcyjnej, gdzie istnieje konieczność zabezpieczenia produktów do transportu i dystrybucji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że najpopularniejszą formą zbiorczych opakowań są kartony klapowe. Czemu zawdzięczają swoją popularność? Ten rodzaj opakowania kartonowego ma wiele zalet. Jedną z nich jest duża łatwość składania. Dzięki swojej konstrukcji wystarczy chwila, by z płaskiego kartonu powstało solidne, przestrzenne opakowanie.

PUDEŁKO KLAPOWE - SOLIDNE I NIEZAWODNE

Największym plusem kartonów klapowych jest ich wysoka wytrzymałość, dlatego doskonale nadają się do magazynowania i przewożenia produktów. Oferowane przez nas kartony klapowe mogą być stosowane zarówno jako opakowanie zbiorcze produktów spożywczych, kosmetycznych, jak i środków do czyszczenia i innych. Dla naszych Klientów wykonujemy kartony klapowe z tektury o różnej grubości. Na zamówienie możemy wykonać kartony klapowe z tektury trzy-, pięcio- oraz siedmiowarstwowej. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów możemy w pełni dostosować specyfikę opakowań do wymagań Klienta. Kartony klapowe mogą mieć jeden z dwóch rodzajów łączeń – klejone, albo szyte. Określ parametry przy składaniu zamówienia, a wykonamy solidne pudełka klapowe specjalnie dla Ciebie.

Żeby opakowanie klapowe było jeszcze bardziej funkcjonalne i wygodne w użytku, dostępne są dodatkowe akcesoria do kartonów, takie jak przekładki, kratownice, dodatkowe wkładki wypełniające i inne materiały, które ułatwią zapakowanie i zabezpieczenie produktów. Niektóre z tych produktów wykonujemy bez potrzeby zakupu drogich wykrojników.

Dbamy nie tylko o trwałość oferowanych opakowań klapowych, ale i ich estetykę. Pudełko może być wykonane szarej lub białej tektury (jedno- lub dwustronnie bielonej). Oczywiście istnieje również możliwość wykonania kartonu klapowego wielkoformatowego z nadrukiem. Dzięki temu karton klapowy jest nie tylko solidnym opakowaniem zbiorczym, ale i wizytówką Twojej marki i produktu.

Na zamówienie Klienta możemy wykonać dowolne pudło kartonowe:

  • z tektury 3-, 5- i 7-warstwowej (B, C, BC, BE, BCA i innych),
  • klejone lub szyte,
  • z tektury szarej, jedno- lub dwustronnie białej,
  • wielkoformatowe,
  • z nadrukiem.

W zakresie kształtu proponujemy kartony z katalogu FEFCO oraz

  • przekładki,
  • wkładki,
  • kratownice,
  • oraz inne materiały służące do pakowania.

Niektóre z tych produktów wykonujemy bez potrzeby zakupu drogich wykrojników.

Wysoko wykwalifikowana kadra, odpowiednie procedury oraz nowoczesny sprzęt umożliwiają nam wykonanie kartonów klapowych najwyższej jakości i w świetnej cenie. Gwarantujemy terminowe wykonanie i atrakcyjne warunki współpracy.

Masz pytania dotyczące kartonów klapowych? Chcesz poznać szczegóły oferty?
Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami AMTKartony!