PUDEŁKA FASONOWE – najwyższa jakość przechowywania

Pudła fasonowe są to pudła wycinane za pomocą wykrojników. Najczęściej kartony fasonowe są wykonywane z tektur 3-warstwowych oznaczonych symbolami B, C i E. Rzadziej z tektur 5-warstwowych (BE i BC) o różnych gramaturach. Wzory tego rodzaju opakowań można obejrzeć w katalogu FEFCO. Są one tam oznaczone m.in. pod następującymi numerami: 427, 207, 210-231, czy 303-304.

Co należy wiedzieć o pudełkach fasonowych?

Najważniejszym pojęciem związanym z produkcją pudeł fasonowych jest wykrojnik. Jest to narzędzie, za pomocą którego można wykonać zarówno niewielki, jak i bardzo duży nakład. Dzięki specjalnym ostrzom, przymocowanym na stałe możliwe jest wycięcie danej formy z dużego arkusza tektury czy innego materiału. Przy pomocy wykrojnika można również wykonać bigowanie i perforowanie powierzchni materiału. Takie rozwiązanie technologiczne sprawia, że możemy zrealizować każde zamówienie, a efekty z pewnością usatysfakcjonują Klienta.

Pudełka fasonowe na zamówienie

Firma „AMTKartony” na życzenie Klienta wykona każde indywidualne zamówienie. Wykrojniki mogą posiadać różne kształty oraz rozmiary od niedużych, np. 40x40x40h mm, po takie o szerokości roboczej do 1800 mm i praktycznie dowolnej długości. Wszystkie wykrojniki produkowane są z odpowiedniej jakości hartowanej blachy stalowej. Precyzja wykonania ma ogromny wpływ na jakość gotowego produktu, dlatego też baczną uwagę zwracamy na jakość używanych przez nas narzędzi.

Wysoko wykwalifikowana kadra, odpowiednie procedury oraz nowoczesny sprzęt pozwalają na szybkie oraz bardzo precyzyjne wykonywanie pudełek fasonowych. Gwarantuje to najlepszą jakość wykonywanych produktów.

Dysponujemy własną szeroką bazą wykrojników, jednak głównie wykonujemy zlecenia według życzenia Klienta.

Masz pytania dotyczące kartonów klapowych? Chcesz poznać szczegóły oferty?
Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami AMTKartony!

Sidebar
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.