tel: 501 502 768

FOLIA STRETCH

Folia stretch ręczna to jeden z bardziej popularnych materiałów służących do pakowania i zabezpieczania towaru podczas transportu oraz magazynowania. Dzięki doskonałym parametrom fizycznym, połączeniu elastyczności z trwałością, jest idealna do ręcznego owijania:

  • wszelkiego rodzaju pojedynczych produktów, także tych o nieregularnych kształtach,
  • zbiorczych opakowań towarów, w tym owijania ładunków na paletach.

Folia stretch zapewnia podstawową ochronę w czasie transportu oraz przed uszkodzeniami mechanicznymi i zmiennymi warunkami pogodowymi. Pozwala na wiele nietypowych zastosowań, stąd jest powszechnie stosowana w niemalże wszystkich gałęziach przemysłu. Doskonale dopasowuje się do kształtu pakowanego produktu, dokładnie do niego przylegając. Dzięki temu folia stretch jeszcze lepiej chroni zabezpieczane produkty. Folia stretch doskonale nadaje się do zabezpieczania produktów umieszczonych na palecie przed rozsypaniem i uszkodzeniem. Folie przeznaczone do pakowania żywności mogą mieć bezpośredni kontakt z produktami spożywczymi.

Specyfikacja folii stretch ręcznej od AMTKartony:

  • Standardowa szerokość rolek: 500 mm
  • Standardowa grubość folii: 23 mikrony
  • Kolor: transparentna
  • Standardowa waga netto rolki: 2 kg
  • Standardowa waga brutto rolki: ok. 2,25-2,35 kg
  • Ilość rolek na palecie: 300-360 szt.

Istnieje możliwość wykonania dla ilości paletowych dowolnego nawoju folii stretch według życzenia Klienta (1,2-3,0 kg).

Możemy zaoferować folię stretch w wersji transparentnej, również w kolorze czarnym lub niebieskim.

FOLIA STRETCH MASZYNOWA – wykorzystywana jest do zabezpieczenia towaru na paletach przy użyciu automatów pakujących. Maszynowy proces pozwala na znaczącą oszczędność folii oraz automatyzację, co znacznie przyśpiesza proces pakowania.

Masz pytania dotyczące kartonów klapowych? Chcesz poznać szczegóły oferty?
Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami AMTKartony!

Sidebar
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.